serwis komputerów kraków
O firmie

SGMTECH - Profesjonalny serwis i usługi informatyczne

O Nas

Jesteśmy firmą usługowo-handlową, działającą w branży informatycznej. Działalność usługową prowadzimy na terenie Krakowa i gminy Niepołomice, natomiast wysyłkowo oraz zdalnie zapewniamy serwis na obszarze całego kraju. Celem SGM TECH jest rozwiązywanie problemów informatycznych za naszych klientów, dlatego nasz zespół tworzą jedynie wykwalifikowani specjaliści, posiadający konkretne umiejętności informatyczne i duże doświadczenie. Ponadto realizujemy otwartą współpracę z innymi serwisami branżowymi. To zapewnia nam szeroką gamę rozwiązań dla problemów i usterek, które napotykamy u naszych klientów.
 

Filary naszej działalności

Serwis i naprawa sprzętu komputerowego. Przywracamy świetność uszkodzonym laptopom i komputerom. Do każdej naprawy podchodzimy indywidualnie – jasno przedstawiamy diagnozę oraz koszty naprawy. W beznadziejnych przypadkach staramy się pomóc naszym klientom podjąć najrozsądniejsze decyzje.

Obsługa informatyczna. Oferujemy naszym klientom opiekę nad posiadaną infrastrukturą sieciową oraz usługami internetowymi. Zapewniamy zdalną pomoc i indywidualną obsługę.

Sprzedaż biznesowych rozwiązań informatycznych. Poznajemy oczekiwania klientów i proponujemy najpewniejszy sprzęt do użytku zawodowego i prywatnego. Gwarantujemy ubezpieczenie paczek na kwoty adekwatne do wartości wysyłanego sprzętu.

 

Współpraca

Zgłoś się do nas, aby zobaczyć, jak działamy! Przekonasz się, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i zawsze proponujemy szereg kompleksowych rozwiązań. Działamy szybko, skutecznie i na przejrzystych zasadach – staramy się współpracować z klientem i wychodzić naprzeciw jego oczekiwań.

Kiedy Twój sprzęt odmówi posłuszeństwa...

W przypadku uszkodzenia sprzętu pamiętaj o nas!

W SGM TECH z największą precyzją i starannością zaopiekujemy się twoim sprzętem. Przywrócimy mu dawną świetność! Przez kilka lat działania firmy naprawiliśmy setki notebooków i innych urządzeń. Oddając komputer w nasze ręce możesz być pewien, że z największą starannością wykonamy wszystkie niezbędne usługi serwisowe.

Na wymienione elementy udzielamy 3-miesięcznej gwarancji.
 

Punkty obsługi

Kraków, ul. Kielecka 1

gm. Niepołomice, Podłęże 191

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00