Eksperci od komputerów.

Naprawiamy, sprzedajemy, doradzamy.

service@sgmtech.pl

devices@sgmtech.pl

service@sgmtech.pl

O nas

SGMtech świadczy usługi w sektorze IT od 2012 roku. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze informatycznej firm w skład której wchodzi pomoc zdalna, naprawa urządzeń, usuwanie usterek software oraz sprzedaż sprzętu komputerowego. W 2017 roku zmieniliśmy strukturę firmy na osobne działy: SERVICE,  DEVICES oraz HELPDESK które współpracując ze sobą tworzą całościową obsługę informatyczną przedsiębiorstw.

  • SGMtech Service to najstarsza gałąź firmy. Specjalizuje się w naprawie sprzętu komputerowego. Serwis tworzy jednocześnie zaplecze operacyjne dla całej firmy, tutaj przeprowadzane są testy urządzeń które sprzedajemy, a także wsparcie technologiczne dla działu obsługi informatycznej.

  • SGMtech Devices zajmuje się sprzedażą nowego i używanego sprzętu komputerowego. W stałej ofercie posiadamy poleasingowe laptopy, komputery oraz peryferia. Oferowany przez nas sprzęt jest starannie dobieramy według potrzeb klienta. Wszystkie urządzenia przechodzą gruntowne testy zanim trafią do klienta. 

  • Zadaniem SGMtech Helpdesk jest świadczenie usług informatycznych dla firm. Oferujemy pomoc doraźną w godzinach pracy lub według indywidualnych ustaleń. Nasz dział dysponuje narzędziami do pomocy zdalnej oraz całodobowego monitoringu infrastruktury sieciowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w konfiguracjach i zabezpieczeniach różnorodnych systemów informatycznych.

ZASADY KTÓRYMI SIĘ KIERUJEMY

Prostota i zrozumienie 

Wiemy jak bardzo skomplikowana jest branża komputerowa, dlatego w swoich działaniach zawsze staramy się wyjaśnić techniczne problemy i usterki, tak aby klient miał pełną świadomość kosztów.

Stosunek jakości do ceny 

Przed podjęciem kosztownych działań, wyceniając naprawy lub sprzedając urządzenia zawsze przedstawiamy kilka rozwiązań z zachowaniem najlepszego stosunku jakości do ceny. Ostateczną decyzję pozostawiamy w rękach naszych klientów.

Bezpieczeństwo danych

Ludzi dzielimy na tych którzy wykonują kopie zapasowe i tych którzy będą to robić”.

Doświadczenie utraty danych jest bardzo stresujące i kosztowne. Informacje bywają cenniejsze od urządzeń i należy im się wyjątkowa uwaga, dlatego kładziemy nacisk na edukację oraz zabezpieczenia. 

Efektywność i zadowolenie

Ciągle zdobywamy nowe doświadczenie i staramy się optymalizować nasze usługi, tak aby były jak najbardziej efektywne dla naszych klientów. Im lepiej prosperuje i rozwija się nasz klient, tym bardziej się cieszymy.

Zapraszamy do współpracy.